fons

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt 2022”


Šodien mūsu skolas 8.b klases skolniece Alise Bolotava, 9.a klases skolnieces Arīna Puzanova un Sofija Paulauskaite kopā ar karjeras konsultanti Vinetu Muskati gūst iedvesmu Uzņēmējdarbības Iedvesmas konferencē Uzdrīksties Uzvarēt Rīgā.


Liepājas ugunsdzēsēju depo apmeklējums

Karjeras nedēļa. Jaunas preces izveidošana un pārdošana

Karjeras nedēļas ietvaros 9.a klase (kl.audz. J. Kovzeļeva) attīstīja savas superspējas jaunas preces izveidošanā un pārdošanā. Skolēni aktīvi diskutēja par prasmēm, iemaņām, īpašībām, kuras ir nepieciešamas cilvēkam, lai veiksmīgi pārdot savu produkciju.

   

Mūsu skolas Karjeras nedēļas supervaroņi

No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā, arī mūsu skolā norisinājās ikgadējā, nu jau desmitā pēc kārtas, Karjeras nedēļa. Šī gada tēma “Uzņēmējspējas – manas superspējas!”. Mūsu skolēni savas superspējas centās atklāt un attīstīt, piedaloties dažādos ar karjeras izglītību saistītos pasākumos gan skolā, gan citur pilsētā: -grupu nodarbībās 9. klašu skolēniem “Manas superspējas – ne tikai uzņēmējspējas” (karjeras konsultante (KK) V.Muskate un kl. audz. J.Kovzeļeva un T.Avercenko), -5. klašu nodarbībā “Man ir ideja, un es varu to realizēt” (sk. M.Silujanova), -9. un 7. klašu skolēniem, piedaloties “IT dienas Liepājā 2022” atklāšanas konferencē un vizuālās mākslas konkursā “Game Challenge” (KK Vineta Muskate un sk. T.Percatkina), -nodarbībā 3. klašu skolēniem “Profesiju nosaukumi un nepieciešamās superspējas angļu valodā” (sk. T.Poļiščuka), -pasākumā – konkursā 4. klašu skolēniem “Par un ap profesijām” (sk. I.Rudzīte), -7.a klases stundā “Manu vecāku superspējas viņu profesijā” (sk. T.Poļisčuka). -2.a klases skolēniem, apmeklējot “Liepājas Ziemeļu kuģubūvētavu” Tosmarē (sk. T.Dudarjonoka), -7.a klases skolēniem, tiekoties ar mūsu skolas absolventēm, tagad PIKC LVT audzēknēm, uzzinot par mācību iespējām šajā izglītības iestādē (kl. audz. T.Solovjova), -9.a klases skolēniem, mācoties reklamēt savu preci un diskutējot par veiksmīgam uzņēmējam nepieciešamajām prasmēm un īpašībām (SMU koordinatore M.Silujanova un kl. audz. J.Kovzeļeva). Paldies skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem par izzinošo Karjeras nedēļu! Atklāt un attīstīt savas īpašās superspējas ir superīgi!

Tosmares kuģubūvētavas apmeklējums

Karjeras nedēļas ietvaros mūsu skolā notiek daudz dažādu pasākumu, tā 2.a klase kopā ar klases audzinātāju T. Dudarjonoku apmeklēja Tosmares kuģubūvētavu. Ekskursijas laikā skolēni uzzināja par kuģubūvētas darba specifiku, par profesijām un par prasmēm, kuras ir nepieciešamas, lai strādāt šajā nozarē.
Sample Description
Sample Description